Telefon
WhatsApp
YASİN TEKİN

YASİN TEKİN

Co-Founder / Kurucu

2014 senesinde tamamen profesyonel bir şekilde hizmet sağlayıcı olarak ilerlediğimiz projelerimizde 2020 senesinde resmi olarak faaliyete geçmenin gururu içerisinde olduğumuzu ve bu gururun TekinSoft Bilgi Teknojileri ve Matbaa Hizmetlerine yakışır anlamda ilerleyeceğini yapmış olduğumuz kamusal ve özel sektör çalışmalar ile sizlere sunmaktayız.

Altı yılı aşkın tarihçemizde gerçekleştirdiğimiz üst düzeyde bilgi teknojileri ve matbaa hizmetleri ile mühendislik, yapılanma, finansman kurgusu ve işletmecilik gerektiren projelerle haklı olarak Dünya’nın önde gelen teknojileri ve hizmet kalitesi ile sektörde lider konumuna geldik. 

Başarımızın odağında insan vardır. Ekibimizle karşılıklı güven ve saygı ile etik değerlerimizin rehberliğinde çalışıyoruz. Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin hak ve hukukunu koruyoruz. İşverenlerimize, sözleşmelerimize sadık kalıyor, sözümüzün hep arkasında duruyoruz.  Kaliteden, iş ve işçi güvenliğinden taviz vermedik, vermeyeceğiz. Oluşan çevre bilincine candan inanıyor, gereğini yapmaktan asla vazgeçmiyoruz.

TekinSoft Bilgi Teknojileri ve Matbaa Hizmetleri güçlü kurumsal yapısı ile müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve toplum için değer yaratan, yeniliklere imza atan uzun soluklu bir iş modeline kavuşturmak en önemli hedefimizdir.  Bu yolda ekibimize güvenim ve inancım tamdır

Grubumuzun bugün gelmiş olduğu durum ve 25 yıllık tecrübemizin sonucu bize yeni ve ileri bir anlayışı uygulamayı zaruri hale getirmiştir. Bu anlayışla daha fazla kurumsallaşma sizlerin daha fazla sorumlulukla yönetime daha fazla katılımınızı sağlamak amacındayız.

Önümüzdeki zamanda hep beraber, birbirimize güvenerek daha büyük başarılara ve aydınlık günlere.

 

Yasin TEKİN
TekinSoft.Net Co-Founder / Kurucu

Tüm Ekibimiz

TEKLİF FORMU