Telefon
WhatsApp
Kurumsal Kimlik

Firmanızın kurumsal kimlik tasarımı işlemlerin de en ideal sonuçları elde edebilecek ve görsel medya reklamcılığı alanında başarıyı yakalayacaksınız. Uzman grafikerlerimiz sayesinde artık kısa süre içerisinde sizlerin kurumsal kimliğini oluşturacak ve firmanızı en iyi şekilde tanıtıma aktif edeceğiz. Bu görselleri ise sosyal medya alanından tutun, web sitenizde, matbaa alanında, tabela ve billboard gibi birçok alanda kullanabileceksiniz. Tamamen size özgün olan kurumsal kimlik tasarımlarına sahip olmak için bize iletişim alanından ya da telefon numaramızdan ulaşmanız yeterlidir. Sizlere en kısa süre içerisinde kaliteliyi vaat ediyoruz ve kurumsal kimliğinizi profesyonel bir şekilde hazırlayıp teslim ediyoruz. Sitemiz üzerinden iletişim panelimizden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı İçerisinde Neler Bulunur?

İşletmelerin kendini ifade etme ve hedef kitleye kendini kanıtlama şekli olan kurumsal kimlik tasarımı, pek çok pazarlama ve tanıtım faaliyetini içerisinde barındırır. Özellikle, hedef kitledeki misafir ve müşterilerin, işletmeyi her anında anımsaması burada temel durum olurken, buna yönelik olarak çalışmaların yürütülmesi gerekir. Ajans7/24 olarak, kurumsal kimlik tasarımı ile işletmenizin kimliğini yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Peki, bu tasarım içerisinde neler bulunur?

 • Logo Tasarımı,
 • Promosyon Ürünleri ( bardak, çakmak, kalem ve kırtasiye ürünleri, cd, usb bellek, hediyelik ürünler…)
 • İşletme Bünyesinde Kullanılacak Olan Materyaller,
 • Tekstil Ürünleri,
 • Ambalaj,
 • Baskı Ürünleri (Broşürler, El İlanları, Kataloglar, Kartvizit Tasarımları, vb.).

Ajans 7/24 olarak, sizlerin taleplerine uygun olan bir süreci hayata geçirdiğimizden dolayı, hangi pazarlama faaliyeti ve baskı metodunu isterseniz, ona yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Süreci

Görsel düzeyde pazarlama faaliyetleri için son derece önemli bir yer tutan kurumsal kimlik tasarımı, içerisinde pazarlama sürecinin pek çok bölümünü barındırır. İşletmenizin işlevliğinin artırılması, hedef kitleye hitap etme hızının üst seviyeye çıkarılması gibi konularda, kurumsal kimlik tasarımı değerlidir. Peki, kurumsal kimlik tasarımının sürecinde neler bulunur?

 • Kurumsal kimliğinizi temelde yansıtacak olan logo tasarımını, marka değerlerinize uygun olarak tasarlanması,
 • Hedef kitlenizin ve müşteri değeri analizinizin doğru bir şekilde yapıldığından emin olunması,
 • Müşteri ve misafirlerinizin kullanımına veya işletme içerisinde göze hitap edecek materyallerin kullanımına göre, matbaa faaliyetlerinin hayata geçirilmesi,
 • İşletmenizin hangi alanda hizmet verdiği ve bu alanda ne tür bir tanıtıma ihtiyaç duyduğunun analiz edilmesi,
 • Kurumsal renginizin, tanıtımınız da ve logo tasarımınızda aktif bir şekilde kullanılması, kurumsal kimlik tasarımı sürecinin en önemli etkenleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmetimiz

İşletmenizin kar marjının yükseltilmesi için yapılması gereken pek çok pazarlama ve tanıtım faaliyeti bulunur. Bunların bir sistem içerisinde yürütülmesi ve akılda kalıcılığınızın sağlanması için gerekli olan, kurumsal kimlik tasarımı hizmetidir. Bu anlamda, Ajans 7/24 olarak sizlere kurumsal kimlik tasarımını profesyonel grafiker ekibimiz ile birlikte olabilecek en kısa sürede sunuyoruz. Peki, hizmetimizde uyguladığımız değerler nelerdir?

 • Hedef kitlenizde kimlerin olduğuna göre, tanıtım ve matbaa faaliyetlerinin o ölçüde yürütülmesi,
 • Bir logonuz yok veya logonuz size uygun değilse, markanızı hedef kitleye yansıtacak bir logo tasarımının yapılması,
 • Kurumsal renginizin tanıtım ve matbaa faaliyetlerine uygun olarak kullanılması ve uygun bir kurumsal rengin veya renklerin seçilmesi,
 • Hangi baskı materyaline ve neden ihtiyaç duyduğunuzun belirlenmesi,
 • Kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerinin 3 ila 7 gün içerisinde sizlere teslim edilmesi,
 • En profesyonel tasarım programlarının kullanılması.

Yukarıdaki tüm değerler göz önüne alınarak, talebinize ve işletmenize en uygun kurumsal kimlik tasarımı hizmetinin verilmesi, sizlere sunacağımız değerler arasında yer alır.

 

Rekabet ettiğiniz diğer işletmelerin önüne geçmek adına hayata geçirilen projelerin başında olup, en kapsamlısı olan, kurumsal kimlik tasarımıdır. Ajans 7/24 olarak, sizlere en uygun kurumsal kimlik tasarımını hayata geçirmek için, alanında uzman grafikerlerimiz ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz.