Telefon
WhatsApp
Matbaa ve Promosyon

1998 yılında kurulan yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem veren Samet Ofset Matbaacılık kaliteden ödün vermeden Ankara / Kâzım Karabêkir Ali Kabakçı İş Hanın'da alanında profesyonel ve tecrübeli  çalışanları ile gününde iş teslim etme prensibiyle 24 saat hizmet vermekte her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

       Kapasitesinin büyük bir bölümünü Ofset  ve Web-Ofset  baskı  işlerinin oluşturduğu Samet Ofset Matbaacılık çeşitli ajanslara, yayıncılara, kitap evlerine, sağlık sektörüne, atık yönetim hizmetlerine, çevre/iş sağlığı ve güvenliği alanlarına Ankara başta olmak üzere birçok kamu kurumlarına, dernek, vakıf vb. kuruluşlara hizmet vermektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine  cevap veren  Samet Ofset Matbaacılık olarak sektörünün yurtdışına açılan yüzü olma gurunu yaşamaktayız.

       2020 Ocak ayı itibari ile TekinSoft Bilgi Teknolojileri ve Matbaa Hizmetleri adı altında , bilgisayar yazılım ve donanım hizmeti, web tasarım ve grafik hizmetleri, organizasyon hizmetleri alanlarında da sektöre giriş yaparak SAMET OFSET MATBAA'nın grup firması olarak devam etmektedir. 

       Kaliteli ve Hızlı hizmet anlayışıyla çok kısa zamanda sektörde önemli bir yere gelmiştir. Gerek teknolojik anlamda gerekse vizyon anlamında kendini yenilemeyi ilke edinmiş olan TekinSoft Bilgi Teknolojileri ve Matbaa Hizmetleri - Samet Ofset Matbaacılık, %100 müşteri odaklı, çözüm önerisi  sunan ve müşterilerinin isteklerine cevap vermektedir.